| cristi696969 a întrebat:

vreau si sa ma bag in seama cu o fata ca sa zic asa.nu stiu sa sa vorbim si chestii dinastea.am mai vorbit mai de mult da atunci avea si prieten si no...ii si o poveste mai lunga.eu vreau acuma sa ma bag cu ea in seama din nou si nu stiu despre ce sa vorbim, pana ajung sa o intreb daca vrea sa iesim la un sucbig grin

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Totul trebuie sa mearga natural,prietene.O saluti,o intrebi ce face,cum se simte,daca este fericita,daca nu este fericita o intrebi ce are deoarece fetelor le place ca un tip sa fie atent i sa le asculte, o intrebi de scoala, de muzica. oricum, subiectele vin de la sine, tu trebuie sa ai incredere in tine si atat.Succes.

| cristi696969 explică:

Nu merge cu esti fericita si deastea.credema....trebe altceva si nu stiu ce sa sa vorbesc cu ea