| Iustina2345 a întrebat:

Vroiam sa va intreb cu ati slabit la picioare mai ales la fund. Eu am ineput sa tin dieta dar sincer mi se pare cel mai mare chin, asa ca m-am lasat si am inceput sa mananc mai multe fructe si sa am grija la ce ora mananc si cat mananc. M-am apucat si de sport, beau multa apa, dar vreau sa stiu si parerile voastre. Cum ati reusit sa slabiti?

Răspuns Câştigător
| LexieღLorraine a răspuns:

Atunci cand te apuci sa slabesti, nu poti slabi doar intr-un anumit loc, slabesti peste tot.Dar pentru problema ta se poate rezolva cu niste exercitii specifice, cum ar fi (genoflexiunile, alergari, aerobic etc.). Sunt multe clipuri pe internet care te pot ajuta in aceasta problema. Uite aici un videoclip care pe mine m-a ajutat foarte mult cand am avut nevoie ( http://www.youtube.com/watch?v=7FaK1q-1zjw ) si bineinteles mai sunt multe ca acesta care sunt de folos. Pe langa toate acestea conteaza si alimentatia iar dieta pe care o faci tu acum este buna. Oricum, totul depinde si de organism, sunt persoane care slabesc mai incet iar altele mai repede.Eu zic sa nu te dai batuta si sa nu "cazi in capcana dulciurilor si mancarurilor fast food", adica sa incerci sa te abtii un timp pentru a vedea rezultatele (dar totusi daca nu te poti abtine deloc poti manca foarte putin). Sper sa te ajute sfaturile mele, totusi si sa ai rezultate corespunzatoare cat mai repede :)! Pa, pa! :*:*

1 răspuns:
| MDenisee a răspuns:

Astea sigur o sa te ajute, sunt bune si simple :)
http://valentinbosioc.com/coapse-subtiri-greu-la-femei/

http://valentinbosioc.com/exercitii-pentru-subtierea-coapselor-si-taliei/

continua sa mananci sanatos si nu manaca tarziu, bafta :*