| ionutza96 a întrebat:

Buna TPU:X. Am o nelamurire. Parintii mei nu ma lasa sa am un prietenstraight face, desi le-am spus de atatea ori ca nu fac nimica rau in a avea cu cine sa ies si asa. Nu stiu cum sa-i mai abordez, sa-i conving!sad Acum cateva zile am vazut-o pe o colega de-a mea, mai mica cu 2 ani [:O] intr-un club. I-am zis mamei mele sa vada ca sunt parinti care au incredere in copii lor. Si am avut curajul sa-i spun ca eu am ajuns la o conculzie, ca ei nu au incredere in minestraight face Rar este minunea cand ma lasa sa ies afara, si si atunci ma intreaba de nu stiu cate ori cand vii acasa, cu cine mergi (si daca le spun sa merg cu colegii ma pune sa ii enumar)oh go on. Wsm! Eu nu i-am spus mamei mele ca vreau sa merg in clubstraight face.[ea asa o intelesoh go on], i-am spus special sa vada ca fetele alea care sunt mai pispirele ca si mine pot sa iasa si eu nu! Pe mine asta ma doarecrying. un sfat va rogpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Daniiblu de impacar se impaca cu ideea dar daca fata ajunge la 18-19 ani sia pierdut toata adolescenta in fata calculatorlui.Eu cred ca tu ai gesit de mica ca ai ascultat tot ce a zis mama si ca nu prea esti infipta.Eu am 15 ani si pec de acasa si daca ma intreaba cand ma intorc ii zic ca vad eu sau unde ma duc la fel.Are incredere in mine ca nu umblu cu copii dubiosi dar nu i-am dat nici motive de indoiala.Sti ce e rau cu copii ca tine.Sunt tinuti din scurt si cand pleaca pleaca de tot si o fac lata rau si atunci parinti zic ca au avut dreptate.Fa-o si tu sa inteleaga sau pe tatal tau stiu ca fetele is mai aproiate de tatilaughing

| ionutza96 explică:

15 ani

| EloiisaBrunette a răspuns:

Cati ani ai ?

| Daniiblu a răspuns:

Depinde si de varsta ta. big grin Pana la urma, o sa se impace cu ideea si o sa inteleaga ca ai crescut. Mergeti la un psiholog impreuna si poate sa o inteleaga! kiss Succes!