| DJBlade69 a întrebat:

Sunt in Italia si invat aici de 1 an si ceva, nu ma simt bine aici nici cu colegii nici cu celelalte persoane pentru ca totusi vorbesc cu mine si discutam despre multe chestii tot sunt rasisti cu romanii, nu numai cu mine. Le-am spus parintilor ca vreau sa ma intorc in Romania la bunici sau chiar la sora mamei mele pentru ca ne intelegem foarte bine cu ei(logic). Dar ei spun ca nu pot sta fara mine, ca le este greu sa ma lase pentru ca ei cand ajungeau acasa mai aveau cu cine sa glumeasca. Ii inteleg dar totusi nu sunt fericit aici(in afara ca sunt cu ei). Sunt cls a-7-a si recunosc ca nu invat prea mine.Am incercat sa le zic ca o sa imi fie foarte greu in liceu daca merg in tara pentru ca o sa uit verbele si restul...Cum pot sa ii conving sa ma lase in tara si ca o sa fiu cuminte si o sa invat?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mai vorbeste cu ai tai si spune-le ca daca nu te lasa in tara ai sa ajungi fara liceu asa poate se gandesc mai bine si te trimit in tara.