| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUlove struck de iarna trecuta cand stau jos adica la calculator stau cu picioarele pe scaun sau sub mine.si 2 min daca stau asa imi amortesc picioarele de la genunchi in jos de nu mai pot merge si ma misca cateva sec sau chiar minute si este foarte des:-s ce pot sa fac sa nu mai patesc asta? si care pot fi cauzele?:-s e ceva grav?:s funda p. s am 15 ani

Răspuns Câştigător
| eminem19 a răspuns:

Am auzit ca amorteala membrelor poate fi cauzat si de apendicita,sau cv de genu,dar cea mai buna solutie daca mai apar amorteli e sa mergi la medic, daca chiar ai cv te scoti din timp, daca nu atunci poti sta linistit

1 răspuns:
| eabhei a răspuns:

nu nu e nk grav stai linistita la toti ne amortesc piciorele daca le tinem sub noi si eu mai stau cateo data asa la pc si imi amortesc