| FitMonkey a întrebat:

Salut

dc imi pusca mereu genunchii?
cand stau pe scaun 10 min simt ca imi amortesc genunchii si trebuie sa imi intind picioarele dupa care ambele genunchi imi pusca intr-o zii fac aste de vreo 20x
un timp am luat calciu acum beau lapte.
are vreo legatura cu genuflexiunile de la sala?

4 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Iti pusca genunchii? laughing) e regionalism, incearca sa folosesti romana clasica

| FitMonkey explică (pentru nesuferit):

Ti-ai pierdut timpul degeaba cu acest comentariu. nu ma ipresioneziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa faci un consult la un ortoped. Nu sint medic dar se pare ca ceva lichid iti lipseste. Ai grija sa nu ti se roada incheieturile.

| cristif a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel... eu cand eram mic imi pocneam toate incheieturile posibile, de la genunchi la gat... si acum am de suferit, cand fac la presa ma apasa rau de tot, dar n-am ce sa fac, am inceput de cateva zile sa iau cartilaj de rechin(de la walmark) si m-a mai lasat cat de cat.