| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Buna TPU love struck

Duminica m-am dus la ziua unei verisoare:d. Acolo era un baiat pe care il stiu de multa vreme[tot prin intermediul verisoarei; si pe atunci cand l'am vazut am vorbit foarte foarte multlove struck cu el:d. Si ea cum e mica si cicalitoare:-l ne zicea ca suntem iubiti si nu stiu ce >:" laughing iar el nu zicea nimiclove struck se rosea la fel ca minelaughing >:" ] Imi placea de el pe atunci >:". Pana duminica uita'sem de elhee hee. Iar acum tot imi place de ellove struck. Si ma uitam muult la el[nu stiu daca isi dadea seama] apoi dupa cateva zeci de minute am inceput sa discutam muuuult >8-. Si se uita si el la mine >:". Dupa am jucat adevar sau provocare si el m'a nimerit pe mine[ cu sticlalaughing :d] si mi-a cerut nr. de tel. big grin. Eu i l'am dat. Cand am ajuns acasa el tot ma suna straight face. Si nu am putut sa raspund ca era maicamea pe langa mine. L'am sunat joi [ de pe nr. la o prietena ca eu nu aveam centi; cu nr ascunshee hee] si a zis ca nu m-a sunat si se radea ma rogoh go on.

Acuma nu stiu ce sa fac am cautat o gramada id'ul lui [ca ii aveam fb. ] si mi-a dat accept dupa multe multe zile. Acuma nu stiu cand o sa ma mai intalnesc cu el. Ce sa fac?straight face

Sfaturistraight face. l'as mai suna dar imi este frica ca va spune ca il sufoc desi daca l'as suna ar fi a 2 oarastraight face.

Helpsad.

Fuunda:d[sorry pentru greselistraight face ]

Răspuns Câştigător
| ExpertoBack a răspuns:

Cand il vei suna sau te vei intalni cu el ii vei explica de ce nu ai putut vorbi in momentul in care el te tot suna chatterbox si ca il placi si tot felul de dulcegarii.[sunt baiat straight face nu prea le am eu cu din astea] in orice caz sinceritatea este cheia oricarei relatii.asa ca ia-ti inima-n dinti si destinuiete baiatului... Sper ca te-am ajutat BAFTA >big grin

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,nu il suna,incearca sa vorbesti prin mesaje cu el,daca il suni poate nu are chef si se va comporta aiurea,si daca te intalnesti cu el, comporta-te normal, ca si pana acum.