| nimenisinimik a întrebat:

Treaba sta in felul urmator.Eu am 16 ani si ceva si imi place de o fata de la noi din liceu care a venit acum (e boboaca). Ideea e ca nu stiu cum sa o abordez, cum sa ii zic chestia asta.E foarte greu sincer.big grin

3 răspunsuri:
| mejustme99 a răspuns:

Poti vorbi cu ea pe facebook daca chiar nu ai curaj sa ii spui in fata. Totusi ar fi de preferat sa o spui direct face to face.

| anemona3000 a răspuns:

Spune-i direct! du-te la ea cu o floare, de preferabil un trandafir! si nu-i frange inima!

| IluVoDkA a răspuns:

Te duci la ea increzator, si ii spui "Uite draguto eu te plac iar tu nu stiu ce simti pentru mine." apoi pleci cu un zimbet dragut si privesto continuu fa o fata inocenta si simpatica. laughing