| Raisa a întrebat:

trebuie sa apelez la voi, site-ul asta este singurul meu loc de refugiu in situatii cryingcryingcrying.
Deci.eram la scoala si dira o trebuit sa ne mute.
M-a mutat cu un baiat dragut la care ii place de colegamea de banca si o tot pipaie si stiti voi na.
Si colega mea e mai slaba cu 1 kg decat mine dar nu stiu de ce se vede asa tare.adevarul e ca ei i-a venit si menstruatia la 11 ani eu am aproape 14 si inca nu mi-a venit.si nu inteleg cum poate fi asa mare diferenta intre noi chiar se vede deci e o diferenta IMENSA.
Si cand o auzit baiatu ca ma muta cu el o zis "nu vreau sa ma mut cu aia! vreau cu oana"deci mi s-a spart inima in bucati
Si cand am plecat am auzit " da doamne feri nu vreau eu sa stau cu grasana aia in ***"
si ma intorc la colegamea denisa(ea e supraponderala) si o zis
auzi. o zis x ca nu vrea sa stea cu grasana straight facecrying eu eram de genu.:-

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Doamne.asta sigur e genu ala de cocalar, acum serios.Nu te merita. Si nici macar nu si-a cerut scuze.incearca sa o impresioneze pe aia sad nici nu stiu de ce iti mai place de el daca te jigneste si nici macar sa se poarte frumos nu stie.Iti zic eu ca astia nu merita.Nu trebuie sa le puna oamenilor etichete, cine se crede? Si nu prea cred ca esti grasa.si in legatura cu menstruatia, mie mi-a venit la 14 ani si de atunci am niste dureri ingrozitoare.Deci te poti considera o norocoasa, mie cand imi vine stau si zac, iau pastile mai multe, bag ca sparta apa in mine.Si il legatura si cu domnisoru ala, nu te merita ti-am spus.Si mie mi-a placut de unu asa vreo 2 ani (eram colegi) si dupa ma trezesc ca ma uit la el si ma intreb ce am vazut la el ca ma tot jignea happy. Si nu il bag in seama pe la scoala nici "buna" nu-i zic.Deci.capu sus!

Are balta peste.tot ce trebuie sa faci este sa iesi la pescuit tongue!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Sincer drga mea nu te merita si nute ingrijora ca nu cred ca esti asa de graspa prekm spui eu st slaba si am 45 de kg si imi place asa si tu care esti si imi mare decat mine ca banuiesk ca ai 14 ani nu? te crezi grasa nu esti

| georgiana a răspuns:

Nu baga in seama vorbele rele ale colegelor tale, iti necajesc ziua. Cei care te accepta poate sa treaca dincolo de frumusete, caci sufletul conteaza. Fa-ti prietene colege care nu sunt rautacioase si asa cu `nasul pe sus`.

| Raisa explică:

Scz continuarea:
eu eram de genu :-

| Raisa explică:

Nu numai un retardat mintal a zis asta.
ci cam toti baietii din clasa toata lumea chiar si in familie pana si fratemeu maikmea si cam toti in afara de buni.

| pisycutza a răspuns:

Parerea mea trateaza-l cu indiferenta, lasa-l sa vorbeasca ce vrea nu trebuie sa te deranjeze ce vorbeste altiwinking

| IepurasulBrunet a răspuns:

Mai bine renunti la el sau incerci sa te schimbi pentru a te placea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis undeva ca iti place de tip? ca eu nu am vazut.plus ca ar trebui sa te doara in cot de ce cred ceilalti despre tine.nu pune botu la ce zice un retard mintal ca tipu respectiv.invata sa tii capu sus si sa te iubesti tu, ca daca nu te iubesti TU altii nu pot sa o faca in locul tauhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F*tal careva de nemernic... ii un handicapat lasa-l dracul sa fie cu colegata. el are de peirdut nu u dupa cum se comporta cu tine o sa-i para rau la un moment dat. dal dracul de bou.mai cunosc catziva prosti de genu'... dal in masa sa nu-ti para rau dupa asemenea oameni. ignora-l si lasa-l:lgaseste pe cineva care te apreciaza asa cum esti daca el se uita supa manechine-doar nu ii perfect fraieru(scuzati limbaju'):p