| Natassha a întrebat:

Trebuie sa-mi iau un telefon, si nu stiu cum e mai bine: sa-l iau din Romania, acum, sau sa mi-l iau din Italia, in iulie cand o sa merg acolo?
Cum credeti ca e mai bine?

Răspuns Câştigător
| ☼A♥n♥d♥r♥e♥e♥A☼ a răspuns:

Ai face bine sa astepti pana in iulie pentru ca in Italia gasesti telefoane mult mai bune si modele mult mai interesante! Succeskiss

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Si in Romania sunt telefoane foarte bune. La noi il cumperi cu lei, la ei il cumperi cu Euro! Plus ca la noi gasesti cu meniul in romaneste!

| CokoStar a răspuns:

Italia.Alea sunt mai bune.

| Neylin a răspuns:

Mai bine iei din italia. Aici chiar si modele comune s-ar putea sa fie modificate de romani cu piese mai putin bune.

| LovePeace a răspuns:

Hello. Pai u km vrei? parerea mea e sa ti'l cumperi din Romania... dc sa mai astepti pana in iulie? asa ti'l iei de aici si gatathinking