| yinna a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa scap de pistrui...sincer nu imi plac cu toate ca pielea cu pistrui nu are cosuri, dar imi este foarte greu sa ma bronzez si au un aspect neplacut. Ce sa folosesc?

4 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cum sa nu mearga cremele am eu o crema care dupa 4 folosorii incep sa despara senumeste nivea clear skin black head

| adee_4040 a răspuns:

Dc sa schampi de ele? eu am prietene care isi doresc pistrui? chiar daca ai anumite probleme cu ele eu nu cred ca sa inventat medicament care sa le neutralizeze e la fel ca la alunite, la unele persoane sunt multe, ele saracele ce sa mai zica ca nu am voie prea mult la soare? sfatul meu daca chiar vrei sa scapi de ele foloseste fond de ten sau mergi la un specialist si consultate cu el nu lua decizi fara sa cunosti consecintelebig grin

| yinna explică:

MERSi mult pentru raspunsuri! Insa as vrea sa va spun ca exista si creme, tocmai am descoperit una ffoate buna.nu se gaseste in farmacii, ci se comanda dintr-o revista gen avon numita ladys si se numeste crema pentru depigmentarea petelor.Va multumesc pentru raspunsurile voastre dragute :*

| DEX a răspuns:

Nu functioneaza nici o crema :-J! Poarta o sapca sau ceva cu cozoroc, pentru a nu ajunge razele solare pe pistrui! Si itit vor disparea happy