| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!happy...am auzit ca exista o reteta cu bicarbonat si sare, sau ceva de genu` pentru albirea dintitilor si miros proaspat :d daca o stie cineva si ma poate ajuta, sa lase un mesaj plsslove struck...mutumesc anticipat:*

3 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Da happy si eu am auzit ca frecarea cu bicarbonat ti albeste, insa iti distruge dintii.ti face mai sensibili! Eu asa am citit :* te pup :*

| floryynnel a răspuns:

Eu asa ma spal de obicei, din cand in cand mai adaug si pasta, am dinti albi, nu imi miroase gura, de obicei ma spal seara si dupa ce mananc, la 12, pentru sc.

| Bebiix a răspuns:

Pai si cum se procedeaza? tongue