| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Am de facut o alegere importanta si nu stiu pentru ce sa optez...
Daca doriti ma puteti ajuta va rog?
Ma gandeam sa imi iau un telefon si sunt in dilema...(le am gasit la acelasi pret)

Samsung S5230 black-gold vs
Samsung S5230 Star La Fleur
Ei?
Ce ziceti?
Dau fundita celui care isi spune punctul de vedere cel mai bine...
Multumesc!

2 răspunsuri:
| nikoalexa a răspuns:

Samsung S5230 Star La Fleur am ajut si eu tel Samsung S5230 black-gold vs si dupa o luna nu-i mai mergea tuc fara sa il fi scapat pe jos

| warmheart10 a răspuns:

Buna,eu as zice sa alegi Samsung S5230 Star La Fleur, caci este rezistent.Prietena mea a avut acest telefon si maica sa i la spalat din greseala dar apoi a mai functionat big grin