| anonim_4396 a întrebat:

Am decis sa intreb ce parere aveti de mine avand in vedere ca sunt un om serios, foarte linistit, glumesc dar foarte putin si nu sunt chiar genul de om care sa vorbeasca mult si atunci cand vorbesc putin o fac sa ajut sau sa explic ceva/pe cineva. De asemenea sunt un om care nu prea vorbest e mult de viata lui (asa ca e destul de greu sa scriu asta). Nu am probleme cu nimeni si lumea spune ca ma impac cu toata lumea. Imi place sa stau pe internet, jocuri video sa ma uit la anime, filme documentare si imi place sa fiu mereu cu informatii in orice tema. Ascult Electro, Tehno, Rock. Acum intrebarea mea este cum ma vedeti voi pe mine? vreau o idee despre cum mar considera o persoana din auzite sau prima impresie asa ca fiti cat de sinceri

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti un om normal. Din ce scrii aici. Mai multe nu pot spune pentru ca nu te cunosc mai in amanunt.

| peperonies a răspuns:

Cu orientare sexuala indoielnica.

| Xelon a răspuns:

De la mine ai un plus pentru ca ai zis ca nu vorbesti mult, ma enereveaza oamenii care vorbesc mult, prost si fara rost.