| Nextone a întrebat:

Am mare nevoie de sfatul vostru trec prin cea mai grea perioada din viata mea! Am avut o relatie cu un baiat aproape 3 ani, suntem de aceeasi varsta, 18 ani! Deci poveste lunga am trecut prin multe, el ma mintea nu ma lua cu el nicaieri, mergea in cluburi, la majorate fara mine si uneori fara sa imi zica.Acum insa mi-a facut o faza pe care as vrea sa vo spun si daca puteti sa imi dati un sfat! Deci el imi spunea mie ca nu ma ia cu el cand iasa in club sau in oras pentru ca merge cu baietii si vrea sa povesteasca cu ei, ca ei au povestile lor si eu nu am ce cauta. Bun! Dumnica insa am vazut ca a fost etichetat intr-un club tinand de sold(mai bine zis fund) o domnisoara, dansand cu ea cu mainile in sus impreunate... I-am zis despre asta si el mi-a zis ca doar a dansat cu ea, ceea ce nu e adevarat deoarece nu dansa nimeni ci el o tinea de solduri in spatele ei.Adica el imi zice mie ca nu are timp de mine ca sta cu baietii si de acea fata are timp? Culmea toti prietenii lui erau in spate si nu erau cu fete...si ei nu au o relatie! Acum i-am zis ca ne despartim ca s-a terminat si nu mi-a mai dat nici un semn de viata si in plus a zis pe la scoala ca noi nu mai suntem impreuna cand a fost intrebat! Ce credeti despre asta? Azi am zis ca ma vad sa vorbim. Ce sa fac? Sufar enorm! Nu mai rezist sad

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Nu te-a iubit sau pe parcursul relatiei i-a disparut interesul fata de tine. Sfatul meu: uita-l.

| dydy1992 a răspuns:

Si eu am patit asa. happy am stat cu un baiat, ne vedeam doar vara deoarece el era din Italia. Si logic acum ma simt un zero pe langa o italianca desii toate prietenele mele imi spun ca nu sunt un zero. Pur si simplu el si-a batut joc de mine deoarece el mai avea prietene pe acolo, si am vazut ca si are poze cu ele oh go on
In povestea ta...baiatul si-a batut joc de tine. De la un timp si-a pierdut interesul si nu te lua in cluburi pentru ca poate avea alta prietena, s`au a facut ce a facut happy Si ai facut bine ce ai facut, deoarece cine nu te iubeste nu merita :* Crede-ma ca nici eu nu am mai rezistat, imi venea sa mor dar am zis ca trebuie sa trec peste asta, vor mai exista baietii, si tu trebuie sa il uiti, si iti vei gasi altul care sa te merite happy