| mishuzuchan a întrebat:

Buna tuturor am o intrebare si sper ca ma puteti ajuta. de fiecare data cand ies pe strada se holbeaza lumea la mine baietii ma fluiera ma intreaba cat cer pe ora si imi pun mana pe fund. credeti ca ar trebui sa ma simt prost.adica eram pe strada cu sora mea de 21 de ani apropo am 11 ani si erau doi tipi iar unul l-a intrebat pe celalalt pe care o iei iar ala eu spus ca pe amandoua si m-am mirat deoarece aveau peste 23 de ani

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| miraabela a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti prost pentru ca nu e vina ta ca ei se comporta asa, dar in privinta faptului ca ei iti pun mana pe fund ar trebui sa faci ceva, sa nu le permiti pentru ca ei sa`si dea seama ca tu vrei sa fii respectata.

| loreloveyou a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa te simti prost, asta inseamna ca esti frumoasa si trebuie sa te mandresti! Dar tu nu trebuie sa ii lasi sa puna mana sau etc! Si lasa-i sa se holbeze cu holbatu ramnawinking si eu patzesc la felhee hee! Bye :*