| Meily708 a întrebat:

Am o prietena este si colega mea de classa.Inainte sa vin in aceasta classa ea prietenea cu 2 fete care sunt foarte intretinute, au multi bani case frumoase, dar dupa ce am venit eu in clasa ea a plecat de la el si a inceput sa vb cu mine si inca 4 fete, am stat impreuna timp de jumate de an acum, ea iar se duce la fetele celea 2 mereu cu dinsele vb, se duce la repaus merg acasa tot impreuna. ce inseamna asta? cum so readuk inapoi? fundita

Răspuns Câştigător
| EmilyT a răspuns:

Nu fa nimic. poate lucrurile nu stau cum tu iti imaginezi. daca te-a pus la alegere, poate si a avut dreptate. e firesc ca a observat poate ceva intre tine si celelalte 4.
Succese.
Be water, my friend.

2 răspunsuri:
| EmilyT a răspuns:

Mda... nici nu m-am gindit ca o iubesti atit de mult pe colega ceea, daca ai postat intrebarea datta...

| Meily708 explică:

Nustiu ce sa fac,acum ea m-a pus intr-o situatie grea, m-a pus sa aleg intre ea si fetele celelate 4, acum nici nu stiu ce sa fac, ajutati-ma va rog;(