| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema destul de delicata si vreau sa ma ajutati. Povestea incepe asa: Eu si prietena mea cea mai buna ieri am stat in oras la un suc, si stiti si voi., am barfit ca fetele o alta colega. Urmatoarea zi prietena mea cea mai buna(cu care merg de obicei spre casa) a mers la un magazin cu alta colega, si colega pe care o barfisem cu o zi inainte a mers spre casa cu mine. Pe drum ea m-a rugat sa ii fac o poza, ca sa isi schimbe poza de profil pe fb., nu mi s-o parut nimic atat de aiurea, i-am facut vreo 10 poze si apoi am plecat fiecare in drumul ei. Ajunsa acasa, am intrat pe facebook si am vazut ca acea colega si-a pus poza pe fb si m-a etichetat, si am intrebat-o pe prietena mea cea mai buna(pe chat) daca mergem impreuna spre scoala(ca in orice diminata) si ea era suparata, mi-a zis sa ma duc cu colega la care ii facusem poza. Si de vreo 3-4 zile nu vorbim. Credeti ca am gresit? Adica pana la urma si persoana pe care o barfisem cu prietena mea cea mai buna e la fel ca orice alta colega, doar atat! Ce puteam face? Sa fug de colega respectiva? Sunt intr-o situatie cam penibila. Va rog ajutati-ma! funda

Răspuns Câştigător
| icEmaN10 a răspuns:

Nu esti vinovat oh go on explica-i tot cap coada si o sa inteleaga happy

4 răspunsuri:
| princess87 a răspuns:

Copilarii

| AR1373 a răspuns:

Las-o in pace nu merita prietenia ta daca se supara din motive de o importanta 0.

| DianaDiaa a răspuns:

Asta e o prostie. Daca nu vrea sa inteleaga las-o, o sa vina ea. Si daca nu ....pacat. Eu sunt pe cale sa pierd 10 ani. Din nesimtirea ei.

| Yadda a răspuns:

Nu esti vinovata, dar stii si tu, probabil ai fii facut la fel ca prietena ta[din gelozie] ..mai asteapta un timp iar prietena ta o sa-si dea seama ca nu face bine daca ramane certata cu tine din cauza asta