| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care ma cam macina.Eu am fost impreuna cu un baiat 2 luni, si i-am facut oral(eu is virgina, si el o fost primul si ulimu cu care am facut asa ceva).El m-a mai cautat dar eu nu am vrut sa mai am nicio legatura cu el.De o luna vorbesc pe internet cu un baiat care e dincolo(saptamana asta vine acasa), iar problema este ca ei se cunosc si este cand si ies impreuna.Acuma nu stiu daca baiatul asta stie ca am fost cu celalalt sau nu.Eu vreau sa fiu cu asta si el vrea, dar mi-e frica de reactia lui daca ar afla ce am facut.

Răspuns Câştigător
| Patricia96 a răspuns:

Te gandesti ce faci?
Eu iti propun sa-i lasi pe aman2 ca o sa regreti!
tu tocmai cu prietenul lui te combini?
Lasa-i pe aman2
Mai sunt baieti stai linistita
Si nu stiu cum ai putut sa-i faci sex oral deja dupa 2 luni de relatie si acum l-ai mai si lasat si vrei sa te combini cu asta?
Dar nu apreciezi ca a venit si te-a cautat? Daca nu venea mai ziceam. dar asa?
Ai grija de tine! si lasa-i pe aman2 sau ramai cu primul tau prieten

| Rebeeca17 a răspuns (pentru Patricia96):

Crede`ma ca nici eu nu stiu cum am putut face asa ceva, dar asta este trecutul nu il poti schimba din pacate...

| Patricia96 a răspuns (pentru Rebeeca17):

Te inteleg! toti avem regrete din partea trecutului dar, cel mai bine, este sa lasi trecutul si gandeste-te la viitorhappy

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ce situatie delicata! Tu zici ca i-ai facut un oral dar inca esti virgina?! Daca e asa, esti tarehappyAlt baiat ianafar de prietenul lui nu gaseai? Eu as zice sa-i lasi pe amandoi si sa deschzi bine ochi cu cine stai, dar e alegerea ta si esti libera sa faci ce vrei!

| alexxxu a răspuns:

Ce a mai mare greseala ai facut...a fost o prostie dar daca baiatului acesta chiar ii place de tine nu va tine cont de acest lucrutongue

| Si_ATat_theo_1997 a răspuns:

Daca fostul prieten te tradeaza, ii spui actualului ca minte sau...ca vrea sa va desparta din cauza geloziei