| Valentina06 a întrebat:

Bună! Am o problema cu Instagramul. De 3 zile, peste noapte l-a blocat temporar deși nu am încălcat nicio regula și încă nu l-au deblocat. Problema este ca eu am in acel cont adresa de email și numărul de telefon de foarte mulți ani și nu mai am acces la ele. Iar pentru a ma identifica, îmi trimit un cod pe acelea. Aveți idee cum pot rezolva aceasta problema? Știți cât timp este blocat temporar contul?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici un site nu-ti blocheaza contul daca nu faci prostii.
Evident ca tu nu stii ca ce ai postat a fost ilegal sau nepermis, odata ce efectiv te-au blocat.
Din pacate, neavand nici o modalitate sa iti poti recupera acel cont, te sfatuiesc sa-ti faci altul.