| MymyMihaela a întrebat:

tuturor!
Am un foarte mare defect fizic... am paranteze intre picioare, adica sunt cracanata. Si urasc asta la mine.
Nu e pentru ca sunt slaba, sunt chiar destul de plinuta. Am 1.69 respectiv 54 kg.
Am inteles ca in foarte multe cazuri, fetele cracanate au avut raporturi sexuale, dar nu am intretinut nimic de acest gen!
Ce as putea face pentru a-mi indrepta cat de cat picioarele? Se face des comentarii pe tema asta, iar acum 2-3 ani nu aveam picioarele asa departate.
Mentionez ca am 15 ani.
Dau funda.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca te referi la thigh gap sa stii ca e chiar foarte la moda in momentul asta si alte fete se chinuie mult sa-l obtina. ASa ca tu fii mandra ca-l ai natural. laughing Mie mi se pare ca arata frumos putin spatiu intre picioare mai ales prin pantaloni lungi.

| BigG a răspuns:

Gimnastica, dupa cum scrie si in articolul de jos slabirea muschi aductori duce la paranteze.

http://slism.com/diet/strengthening-adductor-muscles.html

| cristi10grei a răspuns:

Fetele care au paranteza happy nu neaparat au avut raport sexual, cand erai mica parinti tai te caru pe soldul lor adica pe punea pe oparte, 2 nu cred ca ar deranja pe multi problema ta cine te place te place asa happy 3 se pote dar ai o varsta si trebuie sa consulti un medic de oase sa faci sport. dar sincer nu stiu daca e problema asta, din contra e avantajos happy daca intalegi unde bat happy

| cappuzo a răspuns:

Mai de Ghidul aflati expert pas-Exercițiu cu-pas cu la Privire de un Modul vindeca mod picioarele permanente version Arcului, SI în conditii de Siguranței
http://golifechange.com/bow-legs-correction-exercise-once-and-for-all/