| 000000619000000 a întrebat:

Buna tuturor am un Nokia c3 si incerc sa ma conectez la wirelles pe propriul pc si nu stiu dc nu imi gaseste reteaua (imi gaseste alte retele dar au parola) poate o setare cv plz ajutor funda

Răspuns Câştigător
| AndruCriistina a răspuns:

Hai sa iti explic pas cu pas ce trebuie sa faci : intri in menu, dupa la setari, dupa la conectivitate(a 8 optiune), dupa aceea apesi pe WLAN, si dupa dai la prima optiune WLAN disponibile, iti va cauta retele si in momentul cand termina tu cauti reteaua pe care o cauti.winking daca tot nu iti apare dai la optiuni si dupa la optiunea 3 actualizeaza lista. sper ca te'am ajutat cu ceva :*