| deea_8835 a întrebat:

Buna tuturor!

as vrea sa am si eu un job part time
ma gandeam sa devin reprezentant la avon sau oriflame
stiti pe cineva care m-ar putea ajuta?
multumesc!

12 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Ce nu fac saracii pentru 2 bani in plus...

| KaterinaPetrova a răspuns:

Daca vrei te pot inscrie. alex_adda247

| Cory_1336 a răspuns:

Eu sant la avon daca vrei te inscriu eu.astept mesaj.

| rox_7772 a răspuns:

Ai rezolvat cu inscrierea?

| rox_7772 a răspuns:

Te pot ajuta cu cea mai mare placere cu absolut orice ai nevoie sa iti incepi mica afacere tongue daca nu ai rezolvat add rocsy_8th sau 0729547189

| Georiflame a răspuns:

Pentru inscrieri Oriflame ma gasesti la id totunzambet si la telefon 0734 14 2030, oricand. pupici

| aura3fan a răspuns:

Castiga 25% din VANZARILE PROPRII si pana la 20% din comenzile celor INSCRISI DE TINE in sistem. Lady's iti ofera produse cosmetice de calitate la preturi accesibile.
Inscie-te si tu si beneficiezi de avantajele de a fi reprezentant Lady's:
- catalog gratuit inca de la inscriere, mostre gratuite de la prima comanda, site gratuit, poduse de calitate aproape gratis, nu gasesti mai ieftine, asta sigur!
Conditiile de plasare a comenzilor sunt accesibile, chiar usor de indeplinit:
- valoarea minima a comenzii: 100 lei
- termenul limita de lansare a comenzilor : 3 luni
Daca vrei sa castigi trebuie sa te inscri aici: http://inscriere-ladys.webgarden.ro/
Incearca Lady's, castigi sigur, fie reducerea la produse sau chiar mai mult din comenzile celor inscrisi de tine. Deci ceva tot castigi. BAFTA!
Pentru detalii nu ezitati sa ma contactati la : email: aur_fan@yahoo.com, tel: 0726655517
Va pun la dipozitie informatiile necesare si dovezile mele de castig!

| buhaha a răspuns:

Buna eu sunt coordonatoare avon si sunt din bucuresti, te pot ajuta cu inscrierea intra pe adresa mea si vb acolo.
buha_andreea86@yahoo.com

| georgyya a răspuns:

Ma numesc Georgiana si sunt reprezentant Lady's. Cine doreste sa se inscrie, ma poate contacta la repr_ladys@yahoo.com
http://ladyscosmetics4all.wordpress.com/

Răspuns utilizator avertizat
| szaboeva a răspuns:

Incearca Ebiju.iti trimi un catalog daca vrei sa incerci, evaszabo83 este id-ul meu

| corrrina a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci FM group : produse cosmetice, parfumuri si produse de uz casnic. Eu sunt foarte multumita si nu sunt constransa de absolut nimic ( nu exista o comanda minima si o poti da la ce interval de timp doresti ). Pt mai multe detalii astept mesaj. :*