| AllleAlllexandra a întrebat:

Buna tuturor, buna TPU :*!
Incep luni clasa a9a si sunt fata si as avea o intrebare..trebuie sa ii dau ceva dirigintei? Asa stiu ca diriginta o sa avem si pe grupul clasei noastre de pe facebook multi colegi au zis ca diriginta o sa avem dar cand a pus un coleg o intrebare daca ii ducem ceva dirigintei toata lumea a spus ca nu ii duce nimic pentru ca nu ii stie gusturile si pentru ca oricum elevii mai mari decat noi o sa ii dea destule flori si cadouri si au spus ca din clasa a10a da dupa ce o cunoastem bla bla si mama mea zice sa nu ii duc pentru ca nu ii cunosc gusturile si sa mai astept... mi-a spus ca o sa ii dea ea un cadou cam pe la jumatatea primului semestru si ca nu o sa fie problema.Acum nu stiu ce sa zic sau ce sa fac. voi ce ziceti?

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Eu zic sa mergi macar cu un trandafir si /sau o cutie de raffaellowinking