| Foxylicious a întrebat:

Buna tuturor.Calatoresc cu compania Blue Air si pentru prima oara mi-am luat maxim de kg la bagajul de cala adica 32.Intrebarea este daca am luat maxim de kg mai am voie sa le mai am si pe cele 7kg de mana?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Da,ai dreptul si la bagajul de mana. Daca depaseste numarul de kilograme, atunci platesti diferenta in bani.

1 răspuns:
| Alice a răspuns:

Buna.din cate stiu eu 32 de kg sunt pe persoana nu?! nu mai stiu exact daca poti sa le iei si pe cele 7 de mana, dar mai bine ai mai scoate din bagaj.