| Chainsaw a întrebat:

Buna tuturor D:. Intrebare pentru fetelaughing. Voua dupa cat timp dupa ce v-a venit ciclul ati inceput sa aveti sanii mai mari sa purtati bustiera/sutien.Mie mi-a venit deja de 4 ori pana acum si sunt scandura :-s.Adica sanii ma dor semn ca ar mai creste dar deloccc sad..nu port nici macar bustiera.Am zis si eu dq daca imi vine ciclu' ma mai dezvolt dar ce dq ca de 4 luni nu am facut nici sani de bustiera.La mine in clasa deja toate fetele poarta sutien si eu nici bustiera.Nu mai stiu ce sa fac ma simt asa penibil.Am zis ca pana la vara viitoare o sa mai imi vina ciclu poate ma mai dezvolt si eu imi cresc sanii de bustiera dar nu cred sad.Voi ce ziceti..cand ma dezvolt s eu mai repede laughing ca si asa sunt si mica de inaltime si slaba phbbbbt.

8 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Mie mi-a venit de un an jumatate si saniii tot asa au ramas sad am 14 ani 1, 62 si 44 de kg, nu mi se pare deloc ca sunt slaba dar sanii ii am micisad.Tu cati ani ai?

| Chainsaw explică (pentru Blackwoman27):

Am 13 ani 1, 50 si 35kg. si sanii chiar sunt micisad. Porti bustiera macar?

| Blackwoman27 a răspuns (pentru Chainsaw):

Nusad,foarte rar...te'ai masurat sa vezi ce masura ai la bust?

| Chainsaw explică (pentru Blackwoman27):

Nup happy tu?

| Blackwoman27 a răspuns (pentru Chainsaw):

Da si am 78 cm si suib ei 68

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Ai treabă cu ei de vrei să fie mari?
Nu înţeleg.
Pe curând!

| MykyTha a răspuns:

Nu-ti fa probleme! O sa-ti creasca si tie!

| oricinearesentimente a răspuns:

La 13 ani nu ai cum sa ai sanii mari.Eu de la 14 ani am inceput sa port sutien... dupa doua luni dupa ciclu.Nu te ingrijora pentru sutien:sutienul e un fel de chin, trebuie sa ti-l pui mereu, seara sa-l dai jos, ai dureri de la el... Sanii mari pot fi mosteniti de la mama, deci mai uita-te si tu la ea. Dupa ciclu fii sigura ca te vei dezvolta.Eu dupa 6 luni m-am ingrasat 8 kilograme si sunt foarte bine la greutatea mea.Mult succes si nu-ti fa probleme, o sa te saturi de purtat sutiene si bustiere! Pupici dulci!kiss