| Little Kid a întrebat:

Nu stiu ce sa ma mai fac.parca nu imi mai cresc saniisad
Sunt in forma de "para", ascutiti, si se vad foarte urat daca nu port bustiera.
Mama nu imi cumpara sutiensad
Cum as putea sa-i rotunjesc? se vad ca doua trunghiuri prin tricou, pur si simplu sunt foarte ascutiti.
Trec clasa a 8-a, am 14 ani si mi-a venit ciclul, dar nu stiu de ce nu-mi mai cresc.
Sfaturi please.sau Trucuri pentru intarirea lor!

Multumesc.

4 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Silicoane

| RUMBURAK a răspuns:

Ai doar 14 ani.ai rabdare.acum 3 ani te jucai cu papusi si acum ai vrea sanii pamelei anderson.rabdare,rabdare.

| Petronela a răspuns:

Nu iti face griji, lasa-i asa pentru ca ei cu timpul se vor rotunji si intari.

| 2girl95 a răspuns:

Pai eu am auzit ca pentru cresterea sanilor se consuma porumb, nu stiu daca e adevarat, eu am consumat dar at nu stiam, adev e ca sunt destul de mari ai meibig grin, incerca si tu, poate iti mai cresc, dar oricum ai rabdare ca or sa iti creask ei, si despre rotunjire, convigeo pe mama ta sa iti cumpere sutien, e normal ca o fata la 14 ani sa poarte sutien, pentru a masca forma triunghiulara ai nevoie de un sutien cu burete, discuta cu mama ta despre asta si poate vei reusi sa o convingi
BAFTA!
si nici o grija, o sa creask eibig grin