| Unique a întrebat:

Eu am o intrebare la voi desigur raspundeti daca stiti si vreti
M-am trezit cu 10 euro cost pe abonament, la telefon ma refer, nici n-am umblat pe el. e ciudat rau, oare ce s-a intamplat? Am sunat la servicii Orange dar nu raspund, nimic, Totul este confuz
Deci 10 euro si eu n-am consumat nimica
De la ce sa fie oare costul?

Răspuns Câştigător
| dya26 a răspuns:

Sar putea sa fi activat internetul sau sa-ti fi umblat cineva pe telefon...ca sa fi sigur uitate pe factura cand o primesti sau daca ai primit-o uitate atent si poate afli Bafta.

1 răspuns:
| Incubus a răspuns:

In primul rand:Opreste si tu bluetooth-u ala odata ca mai inebunitwinking. de aia, cat ai fost "cu capul in nori cineva sa conectat la el prin bluetooth si a vb de pe el"(aprp le poti cere celor de la Orange factura detaliata dar costa un pic mai mult dar asa macar poti sti pe viitor exact ce s-a intamplat ca iti trimet pe langa factura si o lista cu apelurile efectuate costul data, ora si numarul apelat). daca nu crezi ca asta este raspunsul atunci poate a incaput pe mainile cui nu trebuie(vreau prieten cu nevoie de ceva minute). in ambele cazuri vei gasi lista aia foarte folositoare