| andaandutza206 a întrebat:

Numele meu este anda, sunt studenta la Facultatea de Psihologie din Bucuresti si de ceva timp observ ca marea majoritate a adolscentilor se confrunta cu tot felul de probleme de la probleme in familie, la probleme cu gasca sau la scoala.
M-am decis sa ajut persoanele care au nevoie de consiliere psihologica pe care am hotarat sa o fac gratuit, asa ca am sa va las id-ul meu de messenger: anda_andutza206
Parerea mea este ca fiecare problema are o solutie, iar arunci cand o intalnim nu trebuie sa dam inapoi, ci sa incercam sa o rezolvam prin orice metoda. Va astept la id-ul meu.
"Sometimes when you lose, you win!" "Viata nu este despre cum sa supravietuim in furtuna, ci despre cum sa dansam in ploaie!"

8 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Nu-mi plac psihologii. Par săriţi de pe fix cei pe care i-am întâlnit şi se bagă în sufletu tău cu forţa.

| AngelliGina1981 a răspuns (pentru Corinnààà):

Stai sa vezi atunci in ce hal sunt psihiatrii, zici ca ti se darama lumea cand vorbesti cu eilaughing, serios... o sa treci pe acolo pentru control inaainte de casatorie, scoala de soferi etc.

| Corinnààà a răspuns (pentru AngelliGina1981):

Vaiiiiii nu voi lua carnet că o să înjur psihiatru ăla laughing)

| d3javw a răspuns:

Ori e pe bune si incerci sa ajuti lumea si vrei sa devi psiholog si exersezi pe internet! ori esti vreun dealer, ori esti peste, ori traficant/alaughing)

| andaandutza206 explică (pentru d3javw):

E pe bune, adica sunt studenta la psihologie si imi place sa discut si sa ajut oamneii in legarura cu diverse probleme..Scopul meu nu este sa ofensez pe nimeni

| moartetiganilor a răspuns:

Psiholog?
Fugi ma rolling on the floor

| AngelliGina1981 a răspuns:

De ce nu le raspunzi aici? pare o capcana...

| andaandutza206 explică (pentru AngelliGina1981):

Nu este nici o capcana, adica credeti ce vreti, insa m am gandit ca e mai lejer pe messenger, tinand seama ca unele probleme sunt personale. dar pot ajuta si aici