| AddaBăă a întrebat:

Buna tuturor. Sambata o sa ma duc sa-mi iau telefon de la un centru Vodafone [la abonament]. Dupa cum stiti acele telefoane sunt codate.Mi-l decodeaza in centru daca le spun sau trebuie sa ma duc in alta parte? Daca trebuie sa ma duc in alta parte unde? Am inteles ca este un centru de decodare prin otopeni. unde mai exact? Multumesc anticipat.[fundita]happy

2 răspunsuri:
| lalala11110 a răspuns:

Ai grija sa nu iei teapa big grin. recent mi-am cumparat un iPhone, m-am dus sa il decodez la cineva experimentat si mi-a spus ca e in jur de 150 euro i-am spus ca o sa vin maine ( da de unde. ca nu sunt stricata la cap sa dau atatia bani big grin) si m-am dus la altcineva si mi-a luat 15 lei pe decodat. asa ca ai grija la cine te duci. Sa stapanesti telefonul sanatoasa
p.s. nu sunt din Bucuresti.

| AddaBăă explică (pentru lalala11110):

Multumesc. Dar eu vreau sa stiu daca mi-l decodeaza acolobig grin