| GrG a întrebat:

Buna tuturor!
Stie cineva daca diplomele de bacalaureat se scriu de mana sau la calculator?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Diplomele sunt facute la calculator, dar de cele mai multe ori sunt scrise de mana.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Depinde de metoda adoptata de fiecare liceu.Sunt si de mana si tiparite.Numai semnaturile e obligatoriu sa fie de mana.

| fuzzer a răspuns:

La calculator, in mare parte, dar semnaturile si numele si tpate alea, sunt de mana.

| Angie95 a răspuns:

Daca ai observat in general diplomele se fac la calculator, dar se completeaza de mana. Acum depinde.winking