| lory1994 a întrebat:

Buna
cam cand se dau diplomele de bacalaureat? si inca ceva. daca ia altcineva diplomele mele in locul meu are ceva?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Daca nu se da diploma se da o adeverinta si depinde de aglomeratia din institutie dar important e sa te duci tu personal sau altcineva mandatat legal de tine ceea ce e cam greu.

Bafta!

1 răspuns:
| BlackheartQueen a răspuns:

Asta aflii de la liceu. La mine a trebuit sa ma duc personal, sa semnez pentru ele, deci da, trebuie sa te duci tu sa le iei.