| niciunnume19 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.
Deci : Eu in vara ma voi muta in Viena, insa limba o voi invata pe timpul verii. Cum se procedeaza cu scoala acolo si tot pentru a ma muta impreuna cu parintii mei. Cum voi proceda cu chiria, ce imi trebuie pentru a inchiria un apartament si site-uri cu locuri de munca (adevarate) si ce mai stiti pe langa ce am intrebat este bine venit. Multumesc! Funda. :*

1 răspuns:
| Carrtof a răspuns:

De ce ati ales tocmai Viena, cand nu stiti nimic despre aceasta?!