| Mihai1972 a întrebat:

Buna tuturor, var rog ajutati-ma! Am varicela de vineri, am stat in casa, am tinut regim, dar maine sustin examenul auto si trebuie sa ies! Ce reactii adverse poate avea? Ce se poate intampla? Astept un raspuns cat se poate de serios, va multumesc!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe timpul asta rece nu cred ca e indicat sa iesi afara chiar daca ai examen, risti sa te infectezi si sa transmiti varicela la persoanele cu care esti in contact

| daliamarisa173428366752346 a răspuns:

Nu cred ca are nimic daca iesi o zi din casa...adica eu cand am avut varicela nu am stat aproape de loc in casa tot pe afara eram si nu mi s-a intamplat nimicmedicul mi-a spus ca in cel mai rau caz dsar putea sa mai imi iasa odata pentru ca nu si-a facut treabaprima data dar pentru o zis eu zic ca nu are nimik.intreaba tu si medicul sa nu zici ca team sfatt gresit....succes