| skriil a întrebat:

Voi la ce licee sunteti? Sau la ce licee vreti sa dati? Eu sunt foarte confuza. NU stiu ce sa urmez. Imi place mult dansul si coregrafia,dar si jurnalismul. Inainte,vroiam sa devin avocat.Dar nu ma caracterizeaza deloc. Vreau ceva care sa ma caracterizeze,sa mi se potriveasca. Sunt o fire, energica, vesela imi place dansul,muzica,moda, cosmetica. Nu ma vad la un birou intreaga viata. Ce credeti ca mi s-ar potrivi sa fac pe viitor?

3 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

Buna, eu sunt la mate-info, nu stiu daca as mai alege inca o data profilul asta, dar tie daca iti place dansul si coregrafia vred ca te-ai simti bine intr-un liceu de arte

| Danielbc a răspuns:

Buna,eu sunt la aiceul de arta george apostu(muzica)si cred ca intr-un astfel de liceu te-ai simti in largul tau. poti sa alegi muzica, coregrafie, arte plastice sau arhitectura.Am destui prieteni care au facut liceul intr-un anumit domeniu iar facultatea intr-un alt domeniu total opus si s-au descurcat super bine, asa ca daca te razgandesti(nu stiu poate vei vrea sa devii iar avocata)atunci vei putea sa intri la drept, dar in acelasi timp la liceul de arta ai putea sa iti descoperi un talent ascuns

| UkUk_Larisuk_1992 a răspuns:

Dansul pentru ca si eu sunt la fel ca tn.......as da la coregrafie happy