| xCatastrophe a întrebat:

Buna tuturor. Vroiam sa va intreb cum se numeste acea hartie speciala pe care o pui la imprimanta, printezi poza pe ea si apoi o calci cu fierul pe un tricou si se lipeste de tricou. Chiar vrea sa-mi cumpar si nu stiu cum se numeste si de unde as putea comanda, va rog :3

Răspuns Câştigător
| bebe25 a răspuns:

Hartie de imprimat.ASA stiu ca se numeste sigu imi dai funda :*

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Hartie de transfer termic...o gasesti pe net sau la magazine de papetarie, unde are hartie foto si alte lucruri din astea, nu stiu ca nu am cumparat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.Se numeşte hârtie de transfer.