| Bianca_9263 a întrebat:

uite am si eu o rugaminte.
Am 3 colege.batting eyelashes
care imi sunt cele mai bune prietene. si` avem albumele acealeahee heede sf` dea`8:d
si nu stiu ce as putea sa scriu`. daca m-ati ptea ajutaasad sa-mi dati macar o idee` ceva.batting eyelashessau sa-mi formulati cevabatting eyelashes
>multumesc!big grin

2 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

O sa vorbesc la singular big grin
mi-ai fost o colega si in acelasi timp o prietenea deosebita care nu m`ai lasat la greu si m`ai sprijinit atunci cand am nevoie, sfaturile tale mi-au fost de ajutor intodeauna. Nu o sa te uit niciodata. Viata nu ar fi avut rost daca nu te-as fi cunoscut. happy si chestii din astea.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Tu ar trebui sa stii ce sa scrii pentru ca tu sti ce simti pentru ele. Ai putea sa scrii cat de mult tii la ele, cat de mult le respecti, ca ai vrea ca prietenia cu ele sa nu se termine niciodata si multe altele ( eu am cam ramas fara idei, sper ca te vor ajuta si altii ).
Sa ai o seara buna!