| GeorgiPop a întrebat:

Un băiat i-a zis verisorului meu ca vrea sa-i facă cunoștință cu mine, verisorul meu a organizat o întâlnire la el acasă unde am făcut grătare și multe altele, când am intrat în bucătăria de vara sa mâncăm a zis el cu încă un amic de-al sau ca ei nu intra ca mai stau pe afară.
Ce credeți ca înseamnă chestia asta?
Va mulțumesc!

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ca nu le era foame, sau eventual ca erau la regim.

| vocea a răspuns:

Cred ca te place si este ok.

| LumyBlumy a răspuns:

Inseamna ca vrea sa isi impartaseasca parerea lui despre tine acelui amic, dar stai fara grija ca daca ai facut o impresie buna sigur este multumitwinking

| Alex2904 a răspuns:

"Un băiat i-a zis verisorului meu ca vrea sa-i facă cunoștință cu mine", nu inteleg partea asta, adica tu nu-ti cunoasteai verisorul? Si ti-a facut un baiat cunostinta cu verisorul tau? Asta reiese din ceea ce ai zis laughing