| AnemonaP a întrebat:

Unde mi-as putea face blog gratis,dar asa incat sa fie vazut de foarte multa lume? Nu vreau popularitate, scriu despre experienta mea in urma unei interventii chirurgicale ca sa ajut oamenii

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scrie pe FB-ul tau!

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca sunt site-uri medicale, scrie acolo!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai hotaraste te, ori vrei sa fie vazut de foarte multa lume ori nu vrei sa fie popular?

bloguri gratis iti poti face pe multe platforme precum blogspot, wordpress insa popularitatea tine doar de tine si de cat de bine stii sa il promovezi si sa ii faci SEO

| AnemonaP explică (pentru suntserios):

Daca citesti inca o data intrebarea mea, spun foare clar ca vreau sa fie vazut de foarte multa lume, DAR nu fac acest lucru pentru a fi eu personal populara, ci doar pentru a ajuta lume.