| Alesssiiia a întrebat:

Unii oameni sunt impotriva cainiilor de pe strada.Eu insa ii iubesc enorm de mult, aveam la bloc 4 cainii pe caare hingherii i-au luat.Eu sunt din Constanta, cine stie cum este adapostul de la constanta, inca nu am ajuns. Deci cine stie?

Răspuns Câştigător
| sakuraTheOriginal69 a răspuns:

Cainii aunt si ei niste suflete. Oamenii care nu`i iubesc, inseamna ca nu se iubesc pe sine.Parerea mea.Aaa.nu stiu nimic despre adap.de la CTA, eu sunt din BUC

4 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Si daca iti plac atat de mult cainii de ce nu ii tii in casa? Un caine nu se creste pe strada.

| bOse a răspuns:

Eu i-as linsa, le-as taia picioarele, i-as bate pana nu ar mai respira, vorbesc in numele celor care au fost muscati de javrele astea si care au zilnic probleme cu ei.

| anonima_4990 a răspuns:

Iubesti cainii de pe strada?

| Alesssiiia explică:

Da ii iubesc!