| Florin a întrebat:

Buna utilizatori TPU, as vrea sa va zic ceva, si daca puteti sa cititi si sa imi raspundeti la interbari, mz.Incepe asa:Am 12 ani, si cu cativa baieti din clasa as vrea sa facem o echipa de fotbal, si sa jucam contra alte scoli, mai adunam si noi niste copii din 1999, si ne facem echipa mare, si acum intrebarile:

1.Cine este nascut in 1999, si din Bucuresti, id-ul sau prin mesaj.

2.Cum sa facem rost de un teren sa ne antrenam?

3.Cum sa facem sa jucam si noi contra alte scoli cu copii de 1999?

4.Ar fi posibil?

Pls, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

1.Sunt nascut in '99 dar nu sunt din Bucuresti.
2.Strangeti bani si inchiriati unul/Rugati directorul/directoarea sa va faca un teren de footbal/antrenativa pe un loc mare cu iarba la care pot merge mai multi copii.
3.Organizati un campionat.
4.Da.big grin
Funda?

2 răspunsuri:
| Florin explică:

Ideile sunt bune,dar uite o problema,bani de strans e usor,dar noi nu vrem contra cei din scoala noastr,vrem contra alte scoli din Bucuresti, si asta vreau sa ii cinvingem, dar nu stiu cum.

| Florin explică:

Si kums a facem sa vb cu acei copii sa jucam, asta nu stiu cum.Si,ne mai trebuie ecipa,ca noi nu facem la noi la scoala,facem la alta scoala,antrenamentele,ca am strans bani, si cum ii convingem pe alti copii sa joace contra noi, si cum ne mai strangem copii sa joace la noi in echipa,.