| Pozitivca a întrebat:

Buna v-ati pus intrebarea vri-o data pentru ce iubiti o persoana? Sincer iubesc la nebunie, doar ca nu pot sa-i explic prietenului meu pentru ce il iubesc...

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Il iubeste pentru ca exista si ai pe cine iubi, de ce trebuie sa-i explici de ce il iubesti? vrea s-auda laude si nu stie cum sa faca? laughing

| Flaviucu a răspuns:

Eu iubesc o fata pentru ca: ma intelege, ma asculta, imi da sfaturi, ma atrage, ma face fericit, ma face sa ma simt bine etc. Oricum iubirea nu se poate explica.

| RazaDeLumina a răspuns:

Pai spune-i cu nu ii iti trebuie un motiv pentru asta si c ao faci neconditionat intreaba-l si tu ep el sa vezi ca il pui in dificultate...