| kytsi a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma prietenei mele ii se pare totul pe dos cu totul ca este cea mai huna prietena a mea e ex astazi eream la o repetitiie pentru un dans si a incepu o mel de club si am inceput sa dansez ei ii s-a parut cadansam pentru ca erea si fostul meu prieten acolo dar eu i-am sps ca nu este asa dar ea nu ma ascultat va rog spuneti-mi ce sa fac

Răspuns Câştigător
| DuLcyK a răspuns:

Iti dau un sfat : cred ca prietena ta cam are un pic de dreptate, pentru ca tie inca iti mai place de fostul iubit macar un pic asa si el te face in toate felurile, si poate ca iei nu ii place sa mai fii tu cu el a 20-a oara (fara sa ii spui nimic), ea poate iti vrea doar binele si nu prea cred ca ti-a dat vreo data sfaturi inutile! sper ca te-am ajutat cu problema ta! funda?

| kytsi explică (pentru DuLcyK):

Doar un pic chiar deloc pentru ca nu mai am nici o treaba cu el ala este un fraierin al doilea rand eu mai ubesc prietena si in al treilea rand o cred ca imi vrea binele dar eu dansam ca imi placea melodie

| DuLcyK a răspuns (pentru kytsi):

Poate ca ai dreptate dar poate ca are si prietena aia a ta!

18 răspunsuri:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Este invidioasa, si falsa. dupa parerea mea. Tu trebuie sa ii explici ca nu este asa si daca nu vrea sa inteleaga, apoi las-o frate.In ziua de azi prietenii vin i pleaca, nu prea ai ce sa faci. Pana la urma tu suferi degeaba. Nu ar trebui sa iti intoarca ea tie vorba. Sunt sigura ca a spus la toata lumea chestia asta. Ai mai multa grija la prietenii pe care ti-i alegi. nu toti iti merita prietenia >big grin

| kytsi explică (pentru Mădăăăăăăăăăăăăăăă):

Nu nu a spus si nici nu va spune ea spune ca imi vrea binele oki am inteleso nu voi mai fii cu acel baiat asta trebuie sa inteleaga eu nu mai vreau sa am vreo treaba cu el si nu este falsa si nici invidioasa dar trebuie sa inteleaga un lucru sa nu mai creada astfel de lucruri chiar daca imi vrea binele

| DuLcyK a răspuns (pentru Mădăăăăăăăăăăăăăăă):

Bay frate nu te mai baga unde nu iti fierbe oala, nu ma mai fa pe mine invidioasa si falsa ca nu ma cunosti si nu stii cine sunt asa ca uitete la tine si dupa aia vorbeste de altii hai deci te rog frumos da volumu la clanta mai incet ca mi se ia! Si nu imi zice tu mie ca sa nu ii intorc vorba eu iei eu i-o intorc de cate ori am chef nu te mai baga tu, numai lasa comentarii unde nu stii exact despre ce e vorba! Hai fa pasii si gura mica!winking

| kytsi explică (pentru DuLcyK):

Bay fara ceartahee hee

| DuLcyK a răspuns (pentru kytsi):

Ha ha ha cine vorbiihee hee.

| kytsi explică (pentru DuLcyK):

ha ha ha ha

| DuLcyK a răspuns (pentru kytsi):

Deci te rog frumos fara cearta nu e nimiclaughing laughing :*

| kytsi explică (pentru DuLcyK):

Vezi k ti-am dat fundahee hee

| DuLcyK a răspuns (pentru kytsi):

Da nebuna mea mersi kisshee hee

| l1feincolor a răspuns:

Bravo Elenei, ea isi da seama de caracterul persoanelor. niste zdrente.

| DuLcyK a răspuns (pentru l1feincolor):

Daca te consideri e problema ta laughing laughing laughing

| l1feincolor a răspuns:

Acu v-ati luat la cearta laughing laughing laughing
Scuze dar vruiam sa am eu ultima replica rolling on the floor)))))

| kytsi explică (pentru l1feincolor):

Uyite k nu o so aihee hee

| DuLcyK a răspuns:

Si ai cam exagerat cu intrebarea asta! Totul s-a intamplat asa : tu si cu o fata ati stat cu acelasi baiat si tu te-ai despartit de baiatul ala pentru ca el a vrut sa stea cu fata aia (laura), si cand l-ai vazut ai inceput sa faci tot felul de prostii, stiu ca poate te doare dar dacaa baiatul ala asa a vrut! Asta e adevarul recunoaste-l sa nu mai fie reclamatii la adresa meaa! :@ happy

| sweetgirl21 a răspuns:

E cam greu sa demonstrezi ceva cuiva care are idei fixe. fi tu si daca nu intelege inseamna ca nu te cunoaste cum ar trebui sa te cunoasca o prietena adevarata

| DuLcyK a răspuns (pentru sweetgirl21):

O cunosc foarte bine stai linistita!