| felinadenoapte18 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma st disperata cum scap d herpes pana luni? acum cand am venit d la scoala am simtit k imi iese si m-am dat cu pasta d dinti....si vr sa scap pana luni d el va rog da-mi sfaturi pup dulce

8 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Aciclovir sau crema de galbenele, au acelasi efect=)

| felinadenoapte18 explică (pentru hiphopbeatz):

Eu doar ce mi-am luat aciclovir crema e bun sau trebuie pastila?

| hiphopbeatz a răspuns (pentru felinadenoapte18):

E buna si crema, cea concentrata e foarte buna!

| BIS99 a răspuns (pentru felinadenoapte18):

Cremă cremă

| justlovee a răspuns:

Am avut si eu si stiu cum este........nu stiam ce sa mai fac sa scap mai repede de herpes, am incercat cu alifii dar degeaba pana mi-a recomandat o prietena sa dizolv o pastila de aciclovir in ser fiziologic si sa tamponez bubita, asa am facut si in doua zile am scapat, sper ca o sa te ajute si pe tine, succes!

| BIS99 a răspuns:

Nu cu pastă de dinţi se duce straight face Acciclovir sau nu ştiu cum naiba se scrie, te duci la farmacistă şi ceri un tub de aciclovir, şi dă-te cu el, în 2 ziel nu îl mai ai...

| felinadenoapte18 explică (pentru BIS99):

Acciclovir crema?

| lolyyypoly a răspuns:

Aciclovir-ul e cel mai bun :d