| OFetita15 a întrebat:

BUNA! Va rog fiti sinceri credeti ca sint grasa? eu sint in imagine. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Rawwrr a răspuns:

Bună. happy

La cum ai formatul feştei, nu pari a fii grasă. happy Nu uita, fiecare om e special în felul lui, nu te schimba datorită părerilor unor oameni limitaţi! Nimeni nu e perfect. kiss

Numai bine.

12 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Esti proasta nu grasalaughing)

| OFetita15 explică (pentru ladyMillion):

De ce, nu pot sa intreb? pur si simplu nu sint sigura.

| ladyMillion a răspuns (pentru OFetita15):

In primul' rand, din poza asta mica in care ti se vede doar fata fi sigura ca nu pari grasalaughing)daca vrei sa fii sigura, dezbraca-te in costum de baie, iesi pe strada, si cere-le oamenilor parereahappy

| Chαяtreux a răspuns (pentru ladyMillion):

rolling on the floor))))))))))))))

| MioaraParalescu a răspuns:

Nu pari a fii thinking
Da nu pot sa imi dau seama daca esti grasa, pentru ca in poza asta nu ti se vede decat fata.
Spune ce inaltime si ce greutate ai ca sa imi pot da seama daca esti grasa.

| OFetita15 explică (pentru MioaraParalescu):

Mi-am schimbat foto acum par grasa?

| MioaraParalescu a răspuns (pentru OFetita15):

Sincer sa fiu nu mi se pare ca esti grasa.
Esti bine asa cum esti happy
De ce tie ti se pare ca ai fii grasa?

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Buna! Fiecare persoana are neajunsurile sale, pe care le vede doar ea si care le supra mareste, astfel faci si tu daca crezi asa ceva despre tine.

| OFetita15 explică (pentru ZambesteCuNoi):

Nu fac nimic dar sint grasa