| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma si pe mine. De cativa ani incerc sa slabesc dar nu reusesc. Mi-am propus sa mananc regulat, dar respect programul cateva zile si apoi intr-o zi infulec cat pentru 10, e ca un cerc vicios.Mananc foarte multe dulciuri. Eu fac si sport, dar parca muschii mai mult se dezvolta si se umfla in loc sa se subtieze, nu mai suport. Puteti sa imi dati un sfat? Cum sa reusesc?

1 răspuns:
| Maiels a răspuns:

Cunosc ceva foarte folositor pentru corpul uman care vinde de la sine dar iti trebuie autocontrol...am vazut si la televizor la emisiuni foarte cunoscute. Daca iti propui sa faci ceva cu corpul tau si il faci timp de 2 saptamini creierul se programeaza sa ili faca automat in continuare.Adica,daca vrei sa slabesti tine un regim sanatos doar cu legume si fructe pentru 2 saptamini si iti va reusi XD