| WinnieOnSteroids a întrebat:

Bună, va rog sa nu ma luați la misto. Azi dimineață când m-am uitat în oglinda aveam ochii verzi. WTF?! Eu am ochii căprui. Aveți vreo-o idee ce s-a întâmplat? A durat doua ore faza. Apo si-au revenit. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ionutzz223 a răspuns:

Salut stai linistit si eu am patit chestia asta eu am ochi albastri si m-am dus sa ma spal pe fata si am privit in oglinda ce sa vezi ochi mei erau negri,
nu te ambala nu e ceva care sa te afecteze, dar totusi mai bine intreaba un medic cine stie care o fi problema.