| anonim_4396 a întrebat:

Va veni ziua surorii mele in curand, si am nevoie de ajutor.
Ce cadouri sa ii iau?
I-am luat un pian digital cu 1100 ron, si vreau sa ii iau un kindle deoarece ii place sa citeasca, altceva?
Implineste 13 ani,are telefon,laptop,tableta,haine si machiaj...

Si cine ma poate ajuta sa o organizez? De la tort,la petrecere-surpriza?
Vreu ca ziua ei sa fie cam asa :se trezeste,mananca,etc,dupa merge la echitatie,dupa la atv,si cand vine acasa sa chem cativa prieteni,sa taiam tort, mancare, cadouri...
Si ce sa ii fac imprimat /Felicitare etc? Cum sa aranjez casa?
VA rog sa ma ajutati!
FUNDA!

1 răspuns:
| Staind a răspuns:

Poti sa imprimi un covor, cu fata ta pe el.
Un covor voodoo. Gen, calca pe el, iti apar urme pe fata.