| ursuletdeplus123 a întrebat:

Vin si eu cu un mica bulversare.
Este vara si eu trec in clasa a 7a, parintii mei ma lasau *pana acum* sa ies afara mai mereu cand aveam timp liber.
De obicei ieseam la 4 si veneam in casa pe la 8 jumate -9.
Azi insa am intrebat-o pe mama mea daca pot iesi afara si a inceput sa tipe la mine ca imi petrec prea mult timp afara si nu mai stau deloc in casa.
Ceea ce mi se pare absurd. A spus ca ar mai trebui sa mai stau prin casa ca mai am lucruri de facut. Anul trecut la timpul asta imi spunea ca stau prea mult in casa, iar acum fix invers.
Nu stiu, mie mi se pare extrem de absurd.
Pareri?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O fi avut azi o zi nașpa, iart-o!

| Kerre a răspuns:

Poate era obosita sau a avut o zi grea si de-aia a inceput sa tipe la tine, sau poate tu ai facut ceva rau si ea s-a enervat pe tine parerile pot fi multe incearca sa vezi a-2, a-3 zi ce se intampla.