| anonim_4396 a întrebat:

vine 1Martie iar mie nu-mi vine nici o idee geniala modul special in care as putea sa i ofer un martisor persoanei iubite! problema e astfel trebuie sa ies cu respectivul * da e un el * la restaurant si as vrea sa-i ofer martisorul intr-un mod cat mai frumos si surprinzator, astept idei

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca te-ai gandit la o cina in restaurant de exemplu atunci ar trebui sa te vorbesti cu ospatarul, dupa ce va comandati meniul si ajungeti la desert, el sa primeasca in farfurie martisorul tau intr-un plic cu cateva randuri frumoase scrise.
Garantez ca va fi surprins happy

| Anonim1122334455 a răspuns (pentru evenso):

Ce frumoasa e ideea ta, multumesc mult!

| evenso a răspuns (pentru Anonim1122334455):

Cu mare placere. happy
Tu mi-ai dat de fapt ideea scriind despre restaurant, ma bucur ca iti place.